מבצעים מטורפים! על קטגוריות פנסים ומראות, מוצרי טיפוח, ריפודים, גגונים ומנשאים ועוד!
אל תפספסו את מבצעי הסופש שלנו! |
נגמר בעוד:
למה פארטקליק? לחצו כדי לגלות...
 • מחירים תחרותיים

  חפש וראה בעצמך

 • אספקה מהירה

  עד 4 ימי עסקים

 • המוצר לא מתאים?

  משלוח חזרה בחינם כפוף לכתב החזרות

 • בקרת איכות

  נבדק לפני שילוח

 • קנייה בטוחה

  עד 30 ימי החזרה

6 טיפים לתחזוקת הרכב ולקיץ בטוח יותר בכבישים

חלקי חילוף לרכב בלוג 6 טיפים לתחזוקת הרכב ולקיץ בטוח יותר בכבישים
 • תמיד מזכירים לנו לקראת בוא החורף שצריך להכין את הרכב מבחינת בטיחותית לתנאי מזג האויר. אך חשוב מאוד להבין שלהכין את הרכב לקיץ לא פחות חשוב...

  הכנו לכם 6 טיפים להכנת הרכב לקיץ: 

  1. הולך להיות חם במכונית בקיץ ואין כל קשר לצבע הרכב, שטח החלונות הגדול מקרין את חום השמש באופן ישיר לתוך הרכב ומחמם את פנים הרכב.

  ההמלצה שלנו היא להשתמש בווילונות ומסכי שמש, הצללה מורידה את הטמפרטורה בתוך הרכב ושומרת באופן ישיר על פנים הרכב מפגעי השמש, בנוסף יהיה לכם קל יותר להיכנס לרכב ביום חם.

  בכל מקרה המלצתנו היא להשתמש בווילונות מדבקה אשר לא יפריעו לנהג ולנוסעים ברכב לראות את הדרך.

  2. אין כמו רכב קריר ביום קיץ חם, על כן חשוב לבחון את מצב המיזוג במהלך השנה, גם בחורף, מומלץ להפעיל מפעם לפעם את המזגן ולוודא שהוא מקרר כראוי כמו כן פעולה המזגן משמנת את כל הגומיות במערכת ומונעת בריחת גז.

  האבק ותנאי האקלים המקומי דורשים את החלפת מסנן המזגן לפחות פעם בשנה, במידה והרגשתם שעוצמת המזגן נחלשה, מילוי גז אינו מספיק ויש לבדוק גם דליפות על ידי ואקום אצל איש מזגנים מקצועי.

  3. גם בשיא החורף טמפרטורת העבודה של המנוע מתקרבת למאה מעלות, בקיץ קשה למנוע לקרר את עצמו בעזרת אוויר חיצוני בלבד, בשל כך חשוב מאוד לעקוב אחרי מצב מערכת הקירור של המנוע, לבדוק את כמות נוזל הקירור, כדאי להציץ גם במצבם של הצינורות השונים שנכנסים ויוצאים אל ומהרדיאטור ומיכל נוזל הקירור, אם הם מתפוררים או משוחררים זה הזמן להחליף או להדק.

  כשל במערכת קירור המנוע תוך כדי נסיעה קיצית, עלול להביא לסופו של המנוע, חשוב להקפיד על שימוש בנוזל קירור איכותי אשר מותאם לרכב, שימוש במי ברז יגרום להצטברות אבנית ולבסוף לכשל מערכתי, כמו כן חובה לעקוב באופן קבוע אחרי מצב שעון חום המנוע בלוח המחוונים, נמליץ להחזיק באופן קבוע בתא המטען נוזל קירור רזרבי.

  4. מקובל להמליץ לבדוק את מצב המצבר לקראת החורף - כך שההתנעה בבקרים קרים תהיה קלה. אבל בקיץ המצבר עובד אפילו קשה יותר, בשל כך חשוב לבדוק את המצב שלו גם לקראת הקיץ. חפשו קורוזיה בקטבים, ובעיקר אם לא מדובר במצבר ללא טיפול, בדקו את גובה הנוזל בתוכו, אם חסר נוזל צריך למלא מים מזוקקים.

  5. מצב הצמיגים בקיץ... חשוב לא פחות מבחורף, החום העז של האספלט ושל הגומי יכולים לפגוע מאוד ביכולת של הצמיגים לעמוד בתלאות הדרך, ודאו מדי מספר ימים שלחץ האוויר תקין (בצמיג קר ככל האפשר), לחץ נמוך מדי יגרום להתחממות יתר ולהתפוצצות הצמיג, בדקו את מצב הצמיג אם הוא שחוק או שהגומי מתפורר יש להחליפו מיד, חפשו את גיל הצמיג (מספר בן ארבע ספרות - שנת הייצור והשבוע שבו נולד הצמיג בתוך אותה שנה) אם הצמיג בן ארבע שנים ויותר יש להחליפו.

  6. לבצע טיפול לרכב בזמן. לא רק אנחנו ישנוניים ומעוטי אנרגיה, בצהריים קיציים גם המכונית שלנו עובדת קשה, חשוב לוודא שהיא עברה את הטיפול שלה בזמן, שהמסננים והנוזלים השונים יקלו על המכונית לצלוח את החום הכבד, ומערכת הבלמים תתפקד היטב כדי שנגיע לחורף בשלום.

  שיהיה קיץ בטוח ומהנה לכולם!

  צוות אתר פארטקליק

פורסם 1 באפריל 2018

ע"י כתב המערכת

רוצים לקבל ישירות למייל?

X
מחפשים חלק בקטגוריית ?

בחרו את הרכב עבורו אתם מחפשים את הפריט

צ'אט עם נציג